13.05.2017

Co prawda pogoda w sobotę, 13.05 nie była idealna, ale nie mogła pokrzyżować naszych planów… Tego dnia odbył się już drugi Piknik Rodzinny organizowany przez Dyrekcję i Grono Pedagogiczne naszej szkoły. 

Imprezę prowadził znany i lubiany redaktor Radia Bielsko Łukasz Luszczak, a odbyła się ona na terenach Hali Widowiskowo-Sportowej pod Dębowcem. Na scenie zaprezentowali się uczniowie klas 1-6 w programie “Bajkowa kraina” przygotowanym przez panią Marcelinę Piechotę oraz szkoła tańca “Corazon”, której instruktor poprowadził warsztaty salsy dla wszystkich zainteresowanych, a było ich niemało. 

Atrakcji było sporo - od malowania twarzy, przez balonikowy raj, zajęcia kreatywne, rodzinny tor przeszkód, naukę jazdy na rolkach, łucznictwo i paintball po warsztaty pierwszej pomocy. Pomiędzy gośćmi przechadzali się aktorzy Teatru Lalek “Banialuka” w strojach ze spektaklu “Podróże Guliwera”. Firma cateringowa “Pepperosso” oraz Cukiernia “Wadowice” zadbały o to, by wszyscy mieli dużo siły do sportowych zmagań. 

Zgodnie z tradycją rozegraliśmy również mecz siatkówki nauczyciele - rodzice. Tym razem wygrali rodzice, a reprezentacja grona pedagogicznego zajęła drugie miejsce. 

Dziękujemy wszystkim Rodzinom za udział w Pikniku.